fbpx

Patroni Medialni

8 września 2021

Patroni medialni Międzynarodowego Festiwalu im. Michała Spisaka

Onet.pl

Onet to codzienne źródło informacji dla milionów Polaków. Dziennikarze, publicyści i eksperci dostarczają najświeższe wiadomości z kraju i ze świata 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Użytkownicy serwisu otrzymują najważniejszej informacji z kręgów polityki, wiadomości lokalnych, pogody, sportu, biznesu, kultury, motoryzacji oraz rozrywki. Serwisy i aplikacje Ringier Axel Springer Polska w każdym zestawieniu odwiedzin przez użytkowników zajmują czołowe miejsca w rankingu. Co miesiąc witrynę Onet.pl odwiedza kilkanaście milionów użytkowników, ciesząc się największym zaufaniem wśród polskich portali internetowych. Onet to również ponad milion użytkowników w serwisach społecznościowych portalu.

 

Polskie Radio Katowice

 

Nowoczesna technika i 90-letnia tradycja. Tak w skrócie można opisać Polskie Radio Katowice, jedną z największych i najstarszych rozgłośni w kraju. Przez całą dobę kilka milionów słuchaczy odbiera nasz program w całym województwie śląskim a także w Czechach, na Słowacji oraz w części województw małopolskiego, opolskiego i łódzkiego. Wykorzystujemy cztery nadajniki emitujące nasz program na falach 102.2, 101.2, 103.0, 98.4, 97.0, 89.3 MHz znajdujące się w Katowicach, Bielsku-Białej, Częstochowie, Raciborzu i Gliwicach. Program Polskiego Radia Katowice jest również odbierany na całym świecie za pośrednictwem internetu. 1 października 2013 roku Radio Katowice rozpoczęło nadawanie sygnału cyfrowego w systemie DAB Plus. Najważniejsze dla nas są sprawy naszego regionu. To właśnie im poświęcamy największą część programu Radia Katowice. Słuchaczom proponujemy wszystko to, co naszym zdaniem powinno znaleźć się radiu publicznym: informację, reportaż, publicystykę, sport, kulturę i oczywiście dobrą muzykę, także poważną. Wiele miejsca na naszej antenie poświęcamy audycjom edukacyjnym.

 

Gazeta Wyborcza

„Gazeta Wyborcza” to największy ogólnopolski dziennik. Informuje, komentuje, pobudza do dyskusji. Szybko się zmienia, tak jak szybko zmienia się dziś nasze życie i rynek mediów. Ma swoich wiernych czytelników i zagorzałych przeciwników. Bo „Nam nie jest wszystko jedno”. „Gazeta Wyborcza” jest najchętniej kupowaną i czytaną opiniotwórczą gazetą w Polsce i najpopularniejszym tytułem codziennym wśród reklamodawców. Gdy powstawała w 1989 r. w związku z pierwszymi demokratycznymi wyborami do parlamentu, była kilkustronicowym dziennikiem o nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Dziś średni nakład wynosi 292 tys. egzemplarzy i sama gazeta, w zależności od dnia tygodnia, ma 24-44 strony.

 

Silesia Kultura

Portal Silesiakultura.pl to informator kulturalny województwa śląskiego, w którym znajdziemy: kalendarium imprez kulturalnych, wydarzenia filmowe, muzyczne, teatralne i literackie, repertuary kin, teatrów, filharmonii, opery, śląską fototekę – nowoczesną galerię zdjęć, zapowiedzi warsztatów i konkursów, informacje adresowe o instytucjach i stowarzyszeniach kulturalnych, klubach oraz amatorskich zespołach artystycznych, programy wystaw w galeriach i muzeach.

 

Twoje Zagłębie

Tygodnik Twoje Zagłębie jest czasopismem informacyjno-publicystycznym. Na łamach tygodnika zamieszczane są artykuły o tematyce społeczno-politycznej, gospodarczej, kulturalnej i sportowej. Co tydzień opisujemy także historię naszego regionu. Twoje Zagłębie to największy bezpłatny tygodnik w regionie, który w nakładzie 21 tysięcy egzemplarzy, od ponad 9 lat, kolportowany jest w każdy piątek na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i powiatu będzińskiego.

 

 

TVP3 Katowice

TVP3 Katowice to telewizja informacyjno-publicystyczna, silnie zakorzeniona w regionie. Angażuje się w bieżące sprawy, którymi żyją mieszkańcy województwa, porusza problemy społeczne i gospodarcze, relacjonuje wydarzenia kulturalne, pielęgnuje bogactwo i unikalność tradycji. Jest jedną z nielicznych stacji, w których obecne są programy prowadzone śląską gwarą. Ten profil programu wzmacnia u odbiorców poczucie przynależności do społeczności lokalnej, stąd widownia TVP3 Katowice przyciąga segment najbardziej lojalnych widzów. Można nas oglądać na terenie województwa śląskiego i częściowo województw sąsiadujących. Średni dzienny zasięg naszej stacji to 220 tys. widzów.

Pozostałe newsy