fbpx

Wokół Spisaka – konkurs wiedzy muzycznej

19 marca 2021

Pierwsze z wydarzeń towarzyszących Międzynarodowemu Festiwalowi im. Michała Spisaka! Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Muzycznej Wokół Spisaka! Jak sama nazwa wskazuje konkurs ma na celu rozbudzenie muzycznych zainteresowań uczniów szkół podstawowych w zakresie wiedzy o życiu i twórczości dąbrowskiego kompozytora.

Każda ze zgłoszonych szkół będzie mogła wytypować max. 3 uczestników, którzy wejdą do 50-osobowego składu konkursu (decyduje kolejność zgłoszeń). Konkurs odbędzie się w 3 etapach – do pierwszego i drugiego przystępują wszyscy uczestnicy. Pierwszym zadaniem jest dostarczenie pracy pisemnej lub prezentacji multimedialnej dot. historii Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka. Zadanie drugie to pisemny test online z wiedzy o twórczości i życiu kompozytora. Do finału przejdzie 12 uczestników, z których każdy będzie musiał odpowiedzieć ustnie na 3 pytania związane z wylosowanym przykładem muzycznym.  Więcej informacji w poniższych załącznikach!

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej.

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA
MATERIAŁY KONKURSOWE

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Pozostałe newsy