fbpx

Znak szczególny – gra miejska

9 września 2022

Znak Szczególny – Gra Miejska

24 września godz. 10:00
Lokalizacja: miasto Dąbrowa Górnicza

24 września od 10:00 zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w miejskiej grze „na żywo” zatytułowanej Znak Szczególny, stworzonej we współpracy z Centrum Gier Furia. Gra miejska, skierowana jest do osób rekreacyjnie biorących udział w tego typu wydarzeniach. Uczestnicy wcielą się w rolę prywatnych detektywów, którzy pomagają postaci Grażyny Bacewicz w poszukiwaniu informacji i rozwiązywaniu zagadek. Celem drużyny będzie wykonanie jak największej liczby zadań, rozmieszczonych w punktach Gry. Każda z drużyn otrzyma mapę umożliwiającą zlokalizowanie punktów. Po wykonaniu wszystkich zadań, uczestnicy wracają na finał do PKZ, aby ułożyć najbardziej niezwykłą historię kryminalną z wykorzystaniem wątków poznanych  w trakcie gry. Wyróżnione zostaną 3 drużyny, które w wykonają wszystkie zadania  i stworzą ułożą najbardziej niezwykłą historię kryminalną z wykorzystaniem wątków poznanych
w trakcie gry, do godziny 14.00.

Plan gry:

9:30 – odprawa drużyn w Pałacu Kultury Zagłębia
10:00 – start drużyn do punktów Gry na terenie Dąbrowy Górniczej.
13:00 – zakończenie zadań w Pałacu Kultury Zagłębia.
14:00 – ogłoszenie drużyn wyróżnionych.

Na zwycięzców i uczestników czekają:

  1. Wieczna sława i chwała.
  2. Uścisk rąk organizatorów.
  3. Miłe niespodzianki.

Gra Znak Szczególny oparta jest na motywach powieści kryminalnej pt. Sidła , autorstwa znakomitej kompozytorki Grażyny Bacewicz, a także wątkach z życia Michała Spisaka.

Chcesz wziąć udział w grze?

  1. Zapoznaj się z regulaminem gry.
  2. Wypełnij i odeślij formularz zgłoszenia (pdf) drużyny (skan lub wypełniony elektronicznie formularz na adres gra@palac.art.pl).
  3. Poczekać na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia drużyny do gry.
  4. Po otrzymaniu potwierdzenia, opłać udział w kasie biletowej PKZ (do dnia 24 września, do godziny 9.00)

Masz pytania? Prosimy o kontakt pod adresem mailowym gra@palac.art.pl lub pod nr telefonu: 32 733 88 28, od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do 16:00

UWAGA! Oprócz wersji gry na żywo, na naszych stronach internetowych 24 września o godzinie 18.00 zostanie udostępniony elektroniczny questing. W tej wersji gry bierzemy udział samodzielnie, w wybranym przez siebie czasie, a wystarcza nam do tego smartfon, wygodna odzież i chęci!  

PARTNER WYDARZENIA:

WSPÓŁORGANIZATOR

 

 

                                                                                                                                                                                                                                        

Pozostałe newsy