fbpx

Patrycja Piątek

Obój / Polska

W roku 2008 rozpoczęła swoją edukację muzyczną w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze. W 2011 roku ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej i kontynuowała swoją muzyczną edukację na II stopniu. W 2017 roku skończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze z oceną bardzo dobry. Następny etap edukacji to Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W latach 2017-2020 ukończyła I stopień, obecnie studiuje na pierwszym roku studiów magisterskich.

W trakcie swojej muzycznej edukacji brała udział w wielu wydarzeniach i projektach. W 2014 roku uczestniczyła w Międzynarodowym Projekcie Orkiestrowym „Nysa”, grając pierwszy obój i mając okazję koncertować w Jeleniej Górze, Libercu i Monachium. W latach 2011-2017 grała w Szkolnej Orkiestrze Symfonicznej w Państwowej Szkole Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze. W latach 2017-2021 brała udział w projektach Akademickiej Orkiestry Symfonicznej jak i Akademickiej Orkiestry Dętej przy Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracowała z Filharmonią Śląską. Miała również możliwość zagrać spektakle w Operze Śląskiej w Bytomiu.

Brała udział w wielu kursach i warsztatach obojowych z zagranicznymi i polskimi oboistami, między innymi: Chistoph Hartmann, David Walter, Washington Barella, Dominik Wollenweber, Gordon Hunt, Cristina Gomez Godoy, Tomasz Miczka i Arkadiusz Krupa.

Miała przyjemność grać z wieloma dyrygentami m.in. Mirosław Błaszczyk, Jacek Bywalec, Jacek Rogala, Alexander Hummala, Boon Hua Lien, Ruben Silva, Łukasz Borowicz.

Inni uczestnicy

Pozostałe newsy